Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Select Language
English
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Drut do prasowania o dużej wytrzymałości jest wykonany z wysokiej jakości ocynkowanej stali niskowęglowej i ma konstrukcję z pojedynczą pętlą, która umożliwia szybkie i bezpieczne wiązanie. Dostępny w grubości BWG8-14 (o średnicy około 4,0–2,0 mm) zapewnia doskonałą wytrzymałość na rozciąganie i odporność na korozję w wymagających zastosowaniach przemysłowych. Idealny do prasowania zużytych opon, bawełny, złomu i innych materiałów wielkogabarytowych, nasz drut do prasowania zapewnia niezawodne działanie w zakładach recyklingowych, magazynach i zakładach produkcyjnych.

Ocynkowane kręgi drutu do prasowania – dostępne w grubościach BWG8-14 do przemysłowego łączenia w wiązki.
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Material | Q195 / Q235 low‑carbon steel (C 0.06%–0.12%) |
| Wire Gauge (BWG) | BWG8 – BWG14 (4.0mm – 2.0mm) |
| Surface Treatment | Hot‑dipped galvanized (≥65μm) or electro‑galvanized |
| Zinc Coating Weight | 40 – 240 g/m² (customizable) |
| Tensile Strength | 300 – 1500 N/mm² |
| Design | Single‑loop ends for quick hooking and tensioning |
| Coil Weight | 0.5 – 800 kg (customizable) |
| Packaging | Plastic film + PVC/hessian cloth, wooden pallet |
| Lead Time | 10–15 days after deposit confirmation |
Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. należy do Anjia Group Corporation Ltd., z 30-letnim doświadczeniem w produkcji i eksporcie spawanej siatki drucianej, sześciokątnej siatki drucianej, drutu kolczastego, drutu kolczastego, ogrodzenia z ogniw łańcucha, ogrodzenia gospodarstw, ogrodzeń z siatki powlekanej PCV i gwoździ. Wszystkie produkty są zgodne ze standardami ISO9001, ISO14001, SGS i GB.
Posiadamy własną fabrykę o powierzchni 72 000 metrów kwadratowych, zlokalizowaną w Anping – chińskim „rodzinnym mieście siatki drucianej”. Przez lata eksportowaliśmy na cały świat, zajmując się pozyskiwaniem surowców, produkcją, kontrolą i pakowaniem. Zdobyliśmy dobrą reputację i długoterminowe relacje z klientami na całym świecie, dostarczając najlepszą jakość po konkurencyjnych cenach i przemyślane usługi. Jesteśmy także dostawcą popularnej, światowej sieci supermarketów.
P: Jaka jest minimalna ilość zamówienia (MOQ) drutu do prasowania o dużej wytrzymałości?
Odp.: Standardowe MOQ wynosi 1 tonę dla popularnych mierników. Zamówienia próbne są mile widziane w celu sprawdzenia jakości przed zakupem hurtowym.
P: Czy mogę otrzymać niestandardowe wagi cewek lub konfiguracje pętli?
O: Tak. Oferujemy usługi OEM, w tym niestandardowe wagi cewek (0,5–800 kg), rozmiary pętli i opakowania. Podaj swoje specyfikacje.
P: Czy drut nadaje się do automatycznych pras belujących?
O: Tak. Nasz drut do prasowania jest kompatybilny z większością pras automatycznych i półautomatycznych. W zależności od potrzeb możemy dostarczyć drut na szpulach lub w prostych odcinkach.
P: Jak długo powłoka ocynkowana wytrzymuje na zewnątrz?
Odp.: W przypadku cynkowania ogniowego (≥65 μm) drut zapewnia 10–15 lat ochrony przed korozją w środowisku zewnętrznym.
P: Jaka dokumentacja jest dostarczana z przesyłkami?
Odp.: Certyfikaty testów walcowni, listy pakowania i raporty grubości powłok są standardem. Kontrola zewnętrzna (SGS, TUV) dostępna na życzenie.
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.