Gorąca sprzedaż PVC powlekany przewód wiążący do budowy
$7005-9 Others
$65010-19 Others
$580≥20Others
| Rodzaj płatności: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| transport: | Ocean,Land |
| Porta: | XINGANG,SHANGHAI ,QINGDAO |
Model No: AJ-00056
Marka: ANJIA
Origin: CHINY
Orzecznictwo: ISO9001
Miejsce Pochodzenia: Chiny
Obróbka Powierzchniowa: Pokryty
Gatunki: Drut do wiązania pętli
Cechy: Drut wiązałkowy
Usługa Przetwarzania: Odwijanie
Brand Name: ANJIA
Model Number: BWG8- BWG30
Type: Loop Tie Wire
Function: Binding Wire
DELIVERY TIME: 15-21 Days
Miejsce Pochodzenia: Hebei, Chiny
| Jednostki sprzedaży | : | ton |
| Typ pakietu | : | folia z tworzywa sztucznego + plastikowa torba tkana |
| Przykład obrazu | : |
|
| Pobieranie | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Miękkie, elastyczne, łatwe do zawiązania. Do wiązania prętów zbrojeniowych, wiązania konstrukcyjnego. BWG16-BWG22. Cewka: 0,1-500 kg. Popularne: BWG18, 50kg/cewka.
Specjalnie do wiązania prętów zbrojeniowych w betonie. Jednolita miękkość, doskonała wytrzymałość węzła. Cewki lub szpule. Popularne: BWG20, 20kg/cewka.
Jasna, gładka powłoka cynkowa (8-12g/m²). Do rękodzieła, tkania siatki, lekkiego wiązania. Popularne: szpule 0,5-5kg, BWG22.
PCV na ocynkowanym rdzeniu. Kolory: zielony, czarny, biały, niestandardowe. Ochrona przed rdzą i promieniowaniem UV. Do ogrodzeń ogrodowych, siatek, krawatów zewnętrznych. Popularne: rdzeń 2,5 mm, zielony, 25 kg/szpula.
Wstępnie uformowany kształt litery U do zbrojenia i wiązania betonu. Różne długości, rozstawy. Niestandardowe kształty na zamówienie. Popularne: 2,0 mm, noga 100 mm, 5000 sztuk/opakowanie.
Drut prosty przycięty na wymiar. Czarne, ocynkowane lub powlekane PCV. Do produkcji siatek, wiązania przemysłowego, budownictwa. Popularne: 2,5 mm x 1000 mm, 25 kg/opakowanie.
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Material Base | Q195 low carbon steel |
| Wire Gauge | BWG5 – BWG30 (0.3-5.5mm) |
| Tensile Strength | 350 – 515 MPa |
| Surface Finish | Black annealed, electro/Hot-dip galvanized, PVC coated |
| Coil Weight | 0.1kg – 500kg |
| Straight Length | Custom cut (100-3000mm) |
| Packing | PVC bag + gunny cloth/carton, pallet |
| Lead Time | 10-15 days |
| Payment | 30% deposit, 70% before shipment |
| Standards | ISO 9001, ASTM A641, BS 4102 |
* Dostępne niestandardowe mierniki, ciężary cewek, długości i kolory. Dostarczono certyfikaty testów młyna.
Profesjonalny dostawca drutu żelaznego dla wykonawców, hurtowników i importerów
Darmowe próbki | Certyfikaty testów młyna
ANJIA oferuje drut żelazny w kolorze czarnym, ocynkowanym, powlekanym PCV, o prostym cięciu i kształcie litery U. Niestandardowe wagi kręgów, długości cięcia, opakowanie. Czas realizacji 10-15 dni.
Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. Część grupy ANJIA od 1996 roku Kim jesteśmy Z siedzibą w Guangzhou i zintegrowaną bazą produkcyjną o powierzchni 70 000㎡ w Anping – światowej stolicy siatki... Subskrybuj nasz biuletyn
Copyright © 2026 ANJIA GROUP All rights reserved.
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.