Plastikowa moskitiera przeciw komarom
$6100-499 Others
$5500-999 Others
$4≥1000Others
| Rodzaj płatności: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| transport: | Ocean,Land |
| Porta: | Tianjin Port |
$6100-499 Others
$5500-999 Others
$4≥1000Others
| Rodzaj płatności: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| transport: | Ocean,Land |
| Porta: | Tianjin Port |
Model No: AJ-0013
Marka: ANJIA
Origin: CHINY
Orzecznictwo: ISO9001
Usługa Gwarancyjna: Ponad 5 lat
Serwis Pogwarancyjny: Inspekcja na miejscu
Scenariusz Aplikacji: Hotel, Willa, Apartament, Budynek biurowy, Szpital, Szkoła
Styl Projektowy: Nowoczesny
Miejsce Pochodzenia: Chiny
Siatkowy Materiał: Plastikowy
Gwarancja: Ponad 5 lat
After-sale Service: Online technical support, Onsite Training, Onsite Inspection
Project Solution Capability: Graphic Design, Total Solution For Projects
Podanie: Home Office, Window, Door
Brand Name: ANJIA BRAND
Materiał Z Siatki Ekranowej: Plastikowy
Purpose: Prevent from mosquito or insect
Color: Green, Grey, Blue, Black, White, etc
Mesh: 18x16mesh, 16x14mesh, 14X14mesh, 12X12mesh
Roll Size: 1mx30m, 1.2mx30m, 1.5mx30m, 1.8mx30m
Uszczelka: Inner plastic bag+Outside plastic woven bag or carton
Feature: Light weight, Long use life, Easy to clean & wash
Weight: 80g/90g/100g/120g/147g/180m2
Sample: Available
Miejsce Pochodzenia: Hebei, Chiny
| Jednostki sprzedaży | : | Roll |
| Typ pakietu | : | Każda rolka owinięta plastikową torbą, a następnie zapakowana w plastikową tkaną torbę lub karton |
| Przykład obrazu | : |
|
| Pobieranie | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
12-18 Siatka | Odporny na promieniowanie UV | Lekki | Elastyczny | ISO9001
Plastikowa moskitiera okienna wykonana jest z wysokiej jakości polietylenu. Charakteryzuje się dobrą elastycznością, jest lekki i ma niską cenę. Może blokować promienie UV i owady, dlatego jest szeroko stosowany w oknach domowych, drzwiach domów, szklarniach i wentylacji rolniczej w celu blokowania szkodników. Dostępne również: ocynkowana żelazna moskitiera okienna i siatka z włókna szklanego na życzenie.
Rodzaj tkania: splot płócienny. Materiał: polietylen. Opcje siatki: 12x12, 14x14, 16x14, 16x16, 18x14, 18x16 itp. Szerokość rolki: 0,9m-1,8m; długość: 25m-50m (możliwość dostosowania). Kolory: biały, czarny, szary, niebieski, zielony, żółty itp. Gramatura: 80g, 90g, 100g, 120g, 147g, 180g/m². Dostępne niestandardowe rozmiary, kolory i nadruk logo.
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product Name | Plastic Window Screen, Polyethylene Insect Screen |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Weaving Type | Plain weave |
| Mesh (holes/inch) | 12x12, 14x14, 16x14, 16x16, 18x14, 18x16, custom |
| Roll Width | 0.9m – 1.8m (customizable) |
| Roll Length | 25m – 50m (customizable) |
| Weight | 80g, 90g, 100g, 120g, 147g, 180g per m² |
| Colors | White, Black, Gray, Blue, Green, Yellow, Custom RAL |
| UV Resistance | Yes, UV stabilized |
| Applications | Home windows, doors, greenhouses, ventilation, insect protection |
| Standards | ISO 9001:2015 |
* Dostępna jest niestandardowa siatka, rozmiar, kolor i nadruk logo. Dostarczono certyfikaty testów młyna.

Rolka ekranująca z polietylenu

Szczegóły siatki

Opcja koloru czarnego

Opcje bieli / szarości

Rolki termokurczliwe z rdzeniem papierowym
Do pakowania każda rolka jest nawinięta na twardą papierową rurkę, a następnie owinięta plastikową folią termokurczliwą i etykietą. Etykietę można dostosować na życzenie klienta. Każda rolka jest następnie pakowana w karton. Możliwość niestandardowego nadruku logo.
✔ Dostępne certyfikaty testów młyna i inspekcja SGS/BV. Grupa ANJIA to Twój niezawodny partner w zakresie rozwiązań w zakresie ekranów okiennych.
Profesjonalny dostawca moskitier okiennych dla wykonawców, hurtowników i importerów
ANJIA oferuje plastikowe moskitiery okienne o różnej siatce, gramaturze, kolorze i rozmiarze rolki. Dostępne niestandardowe rozmiary, kolory i nadruk logo. Czas realizacji 10-20 dni. Zapytaj o rabat hurtowy!
Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. Część grupy ANJIA od 1996 roku Kim jesteśmy Z siedzibą w Guangzhou i zintegrowaną bazą produkcyjną o powierzchni 70 000㎡ w Anping – światowej stolicy siatki... Subskrybuj nasz biuletyn
Copyright © 2026 ANJIA GROUP All rights reserved.
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.