Przemysłowa maszyna do ogrodzeń z ogniwami łańcucha
Pobierz najnowszą cenę| Min. Zamówienie: | 1 |
Select Language
English
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Automatyczna maszyna do ogrodzeń z ogniw łańcucha integruje zaawansowaną technologię sterowania w celu automatyzacji pełnego procesu, od podawania drutu, tkania, po cięcie i zwijanie siatki. Eliminuje ręczną interwencję na kluczowych etapach, zwiększając wydajność produkcji o ponad 40% w porównaniu do modeli półautomatycznych. Zdolna do produkcji 50–200 m² na godzinę (w zależności od specyfikacji), ta linia produkcyjna ogrodzeń z ogniw łańcucha doskonale spełnia potrzeby produkcji na dużą skalę i produkcji seryjnej.
Szybka, automatyczna linia do produkcji ogrodzeń z ogniw łańcucha.
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Wire Diameter | 1.0 – 4.0 mm (galvanized, PVC coated, stainless steel) |
| Mesh Size | 20 – 80 mm (adjustable) |
| Mesh Width | 1.0 – 3.0 m (customizable) |
| Production Speed | 50 – 200 m²/hour |
| Control System | Touchscreen PLC with automatic tension control |
| Power Supply | 380V / 220V (customizable) |
| Safety Features | Emergency stop, overload protection, anti‑pinch design |
Zakład produkcyjny o powierzchni 72 000㎡ w Anping – rodzinnym mieście Chin z siatkami drucianymi
Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. jest spółką zależną Anjia Group Corporation Ltd., posiadającą ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie wysokiej jakości siatek drucianych i maszyn ogrodzeniowych. Nasza fabryka o powierzchni 72 000㎡ jest wyposażona w zautomatyzowane linie montażowe i zaawansowane systemy kontroli jakości, zapewniające stałą wydajność urządzeń przemysłowych.
Wszystkie produkty są zgodne ze standardami ISO9001:2015, ISO14001, SGS i GB . Zapewniamy pełną identyfikowalność dzięki certyfikatom huty i kontroli strony trzeciej (SGS/TUV) dostępnymi na życzenie. Nasz zintegrowany łańcuch dostaw zapewnia konkurencyjne ceny bezpośrednio z fabryki i niezawodną dostawę dla projektów globalnych.
P: Jaka jest zdolność produkcyjna tej maszyny?
Odp.: Zakres wydajności od 50 do 200 m² na godzinę, w zależności od średnicy drutu, rozmiaru oczek i szerokości. Może pracować nieprzerwanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
P: Czy może obsługiwać różne materiały drutowe?
O: Tak. Kompatybilny z drutem ze stali ocynkowanej, drutem powlekanym PVC i drutem ze stali nierdzewnej o średnicy 1,0–4,0 mm.
P: Ile czasu zajmuje zmiana specyfikacji?
Odp.: Rozmiar i szerokość siatki można regulować w ciągu kilku minut za pomocą interfejsu dotykowego, bez konieczności wprowadzania zmian mechanicznych.
P: Jakie wsparcie posprzedażowe jest zapewniane?
Odp.: Zapewniamy wskazówki dotyczące instalacji, szkolenia operatorów, części zamienne i zdalną pomoc techniczną. 12-miesięczna gwarancja obejmuje podstawowe komponenty.
P: Jaki jest typowy czas realizacji zamówień na maszyny?
Odp.: Standardowe maszyny wysyłane są w ciągu 20–30 dni po potwierdzeniu wpłaty. Konfiguracje niestandardowe wymagają 30–45 dni.
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.