Sześciokątna klatka dla kurczaków z ocynkowanej ogniowo siatki drucianej
$10100-999 Others
$9.51000-4999 Others
$8≥5000Others
| Rodzaj płatności: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| transport: | Ocean,Land |
| Porta: | Tianjin Port,shanghai |
$10100-999 Others
$9.51000-4999 Others
$8≥5000Others
| Rodzaj płatności: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| transport: | Ocean,Land |
| Porta: | Tianjin Port,shanghai |
Model No: AJ-0010
Marka: ANJIA
Origin: CHINY
Orzecznictwo: ISO9001
Brand Name: ANJIA
Model Number: AJ-HWM
Wire Gauge: 0.5mm-2.0mm
Hole Shape: Hexagonal
Obróbka Powierzchniowa: Ocynkowany
Technique: Crimped
Czas dostawy: 30~35 days
Name Product: Hexagonal Wire Mesh
Mesh Size: 3/8'', 1/2'', 5/8'', 3/4'', 1'', 1-1/4'', 1-1/2'', 2''
Width: 0.5m~2m
Length: 10m~50m/roll
Surface: Galvanized, PVC coated
Uszczelka: Plastic Film + Waterproof Paper
MOQ: 100 Rolls
Certyfikat: ISO14001 & ISO9001: 2015
Miejsce Pochodzenia: Chiny
Podanie: Ogrodzenie
Kształt Otworu: Sześciokątny
Rzemiosło: Kędzierzawy
Place Of Origin: Hebei, China
Material: Low Carbon Wire
Wire Diameter: 0.5MM~2.0MM
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Ocynkowane / powlekane PCV | Struktura firmy | Płaska powierzchnia | ISO9001
Sześciokątna siatka druciana (zwana także siatką drucianą z kurczaka, siatką króliczą) jest wytwarzana z drutu żelaznego ocynkowanego lub drutu powlekanego PCV. Sześciokątna siatka druciana ANJIA ma solidną strukturę i płaską powierzchnię, produkowaną przy użyciu najwyższej jakości drutu żelaznego o niskiej zawartości węgla, wysoko wykwalifikowanych pracowników i zaawansowanego sprzętu. Zwykle stosuje się go jako ogrodzenie dla kurczaków, królików, kaczek, gęsi i innego drobiu. Może chronić warzywa, kwiaty lub małe rośliny przed drobiem i małymi zwierzętami. Wytrzymała sześciokątna siatka druciana może być stosowana do siatek gabionowych, ścian oporowych, wykładzin kanałów i prac związanych z regulacją rzek w celu kontrolowania wody lub powodzi.
Materiał: drut żelazny ocynkowany, drut powlekany PCV. Klasyfikacja: 1) Cynkowanie ogniowe przed tkaniem; 2) Cynkowanie ogniowe po tkaniu; 3) Cynkowanie galwaniczne przed spawaniem; 4) Zgrzewana siatka druciana pokryta PCV. Dostępne niestandardowe rozmiary i powłoki.
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product Name | Hexagonal Wire Mesh, Chicken Wire, Rabbit Netting |
| Material | Low-carbon iron wire, galvanized or PVC coated |
| Wire Diameter | 0.5mm – 2.5mm (customizable) |
| Mesh Opening (hexagon) | 12mm, 16mm, 20mm, 25mm, 32mm, 40mm, 50mm, custom |
| Roll Width | 0.5m – 2.0m (custom) |
| Roll Length | 10m – 50m (custom) |
| Surface Treatment | Electro galvanized, hot-dipped galvanized, PVC coated |
| Available Colors | Silver (galvanized), Green, Black, Custom RAL |
| Applications | Poultry fencing, garden protection, gabion, rockfall netting, stucco mesh, retaining wall |
* Dostępne niestandardowe otwarcie siatki, średnica drutu, rozmiar rolki i powłoka. Dostarczono certyfikaty testów młyna.

Ocynkowana siatka sześciokątna

Szczegóły otworu sześciokątnego

Pakowanie w rolkach (plastik + papier)

Rolka ocynkowana

Siatka otwierająca o średnicy 1 cala

Mały otwór pokryty PCV

Klatka dla kurczaków i drobiu

Zautomatyzowana linia tkacka
✔ Dostępne certyfikaty testów młyna i inspekcja SGS/BV. Grupa ANJIA to Twój niezawodny partner w zakresie rozwiązań z sześciokątnej siatki drucianej i gabionu.
Oferuje sześciokątną siatkę drucianą (drut z kurczaka, siatka dla królika) w wykończeniu ocynkowanym lub pokrytym PCV. Dostępny jest niestandardowy rozmiar siatki, średnica drutu, szerokość/długość rolki i powłoka. Czas realizacji 10-20 dni. Zapytaj o rabat hurtowy!
Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. Część grupy ANJIA od 1996 roku Kim jesteśmy Z siedzibą w Guangzhou i zintegrowaną bazą produkcyjną o powierzchni 70 000㎡ w Anping – światowej stolicy siatki... Subskrybuj nasz biuletyn
Copyright © 2026 ANJIA GROUP All rights reserved.
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.